AKADEMİK DANIŞMANLARIN LİSTESİ

İŞLETME VE YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 2017-2018

AKADEMİK DANIŞMANLAR LİSTESİ

 

İKTİSAT BÖLÜMÜ

Öğretim Elemanının Adı Soyadı

Danışmanlık yaptığı sınıf

Arş. Gör. Ahmet DURMUŞ

1., 2., 3. ve 4.sınıf

Yatay ve Dikey Geçiş ile kayıt yaptıranlar

 

İŞLETME BÖLÜMÜ

Öğretim Elemanının Adı Soyadı

Danışmanlık yaptığı sınıf

Yrd. Doç. Dr. Samet AYDIN

1.sınıf

Arş. Gör. Başak TAVMAN

2.sınıf

Yrd. Doç. Dr. Mürşide ÖZGELDİ

3.sınıf

Yrd. Doç. Dr. Esra AKSOYLU

4.sınıf

Yrd. Doç. Dr. Zeynep AKIN

Yatay ve Dikey Geçiş ile kayıt yaptıranlar

                  Yrd. Doç. Dr. Murat Bekir BUKET

                                      4.sınıf

 

İŞLETME (UZAKTAN ÖĞRETİM) BÖLÜMÜ

Öğretim Elemanının Adı Soyadı

Danışmanlık yaptığı sınıf

Yrd. Doç. Dr. Deniz ÖZBAY

2., 3. ve 4.sınıf

 

İŞLETME (İNGİLİZCE) BÖLÜMÜ

Öğretim Elemanının Adı Soyadı

Danışmanlık yaptığı sınıf

         Yrd. Doç. Dr. Murat Bekir BUKET

4.sınıf

 

BANKACILIK VE FİNANS (İNGİLİZCE) BÖLÜMÜ

Öğretim Elemanının Adı Soyadı

Danışmanlık yaptığı sınıf

Yrd. Doç. Dr.  Esra AKSOYLU

4.sınıf

 

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ

Öğretim Elemanının Adı Soyadı

Danışmanlık yaptığı sınıf

Yrd. Doç. Dr. Neslişah Leman BAŞARAN

1. ve 2.sınıf

 

 

ULUSLARARASI İLİŞKİLER VE AB (TÜRKÇE-İNGİLİZCE) BÖLÜMÜ

Öğretim Elemanının Adı Soyadı

Danışmanlık yaptığı sınıf

 

1., 2., 3. ve 4.sınıf (Türkçe bölümler)

3. ve 4.sınıf (İngilizce bölümler)

 

ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK YÖNETİMİ BÖLÜMÜ

Öğretim Elemanının Adı Soyadı

Danışmanlık yaptığı sınıf

Yrd. Doç. Dr. Hamit VANLI

1.sınıf

Yrd. Doç. Dr. Seyhan TEOMAN

2.sınıf

Yrd. Doç. Dr. Burak KÜÇÜK

3.sınıf

                      Arş. Gör. İlknur YARDIMCI

                                      4.sınıf

 

ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK YÖNETİMİ (İNGİLİZCE) BÖLÜMÜ

Öğretim Elemanının Adı Soyadı

Danışmanlık yaptığı sınıf

Arş. Gör. Ayşenur YAMAN

1. sınıf

                        Arş. Gör. Gülnihal AKAN

                                  3. ve 4.sınıf