e-İşletme Haftalık Ders Çizelgesi (2016-2017 Güz)

Drupal GENEL FBolumHaftalikDersProgramiAna.rdl
1. Sınıf
 
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
09:00-09:45












09:55-10:40












10:50-11:35












11:45-12:30












12:40-13:25












13:35-14:20












14:30-15:15












15:25-16:10
eİKT 101 01 (T) İktisada Giriş I
Öğr. Gör. Dr. Aslı ÖZTOPCU










16:20-17:05












17:15-18:00


eHUK 157 01 (T) Temel Hukuk Bilgisi
Yrd. Doç. Dr. Emrullah KERVANKIRAN








18:00-19:00












19:00-20:00








eATA 151 01 (T) Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I
Öğr. Gör. Aslı Nur SENCER


20:00-21:00












21:00-22:00


eMAT 151 01 (T) Genel Matematik I
 BELİRLENECEK 








22:00-23:00












23:00-24:00












17:30-18:30












18:30-19:30












19:30-20:30












20:30-21:30












21:30-22:30












22:30-23:30












2. Sınıf
 
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
09:00-09:45












09:55-10:40












10:50-11:35












11:45-12:30












12:40-13:25












13:35-14:20












14:30-15:15












15:25-16:10












16:20-17:05












17:15-18:00












18:00-19:00












19:00-20:00












20:00-21:00












21:00-22:00






eİŞL 201 01 (T) Genel Muhasebe I
Yrd. Doç. Dr. Bekir BUKET




22:00-23:00


eİKT 203 01 (T) İstatistik
Prof. Dr. İhsan YILMAZ
eİŞL 207 01 (T) Pazarlama İlkeleri
Doç. Dr. Gürdal ÜLGER






23:00-24:00












17:30-18:30












18:30-19:30












19:30-20:30












20:30-21:30












21:30-22:30












22:30-23:30












3. Sınıf
 
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
09:00-09:45












09:55-10:40












10:50-11:35












11:45-12:30












12:40-13:25












13:35-14:20












14:30-15:15


eİŞL 307 01 (T) E-Ticaret
Yrd. Doç. Dr. Burak KÜÇÜK








15:25-16:10












16:20-17:05












17:15-18:00












18:00-19:00












19:00-20:00




eİŞL 301 01 (T) Yöneylem Araştırması
Yrd. Doç. Dr. Halil Halefşan SÜMEN






20:00-21:00












21:00-22:00








eİŞL 303 01 (T) Maliyet Muhasebesi
Yrd. Doç. Dr. Bekir BUKET


22:00-23:00












23:00-24:00












17:30-18:30












18:30-19:30












19:30-20:30












20:30-21:30












21:30-22:30












22:30-23:30












4. Sınıf
 
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
09:00-09:45












09:55-10:40












10:50-11:35












11:45-12:30












12:40-13:25












13:35-14:20












14:30-15:15












15:25-16:10






eİŞL 403 01 (T) Finansal Tab. ve Analizi
Yrd. Doç. Dr. Deniz ÖZBAY




16:20-17:05












17:15-18:00






eİŞL 407 01 (T) Üretim Yönetimi
Yrd. Doç. Dr. Halil Halefşan SÜMEN




18:00-19:00


eİŞL 401 01 (T) Mezuniyet Projesi I
Yrd. Doç. Dr. Deniz ÖZBAY








19:00-20:00


eİŞL 405 01 (T) İnsan Kaynakları Yönetimi
Yrd. Doç. Dr. Mürşide ÖZGELDİ








20:00-21:00












21:00-22:00












22:00-23:00












23:00-24:00












17:30-18:30












18:30-19:30












19:30-20:30












20:30-21:30












21:30-22:30












22:30-23:30